4.6 C
Požarevac

Evo kada studenti peške kreću iz Beograda u Novi Sad

Studenti u blokadi

Podeli

Studenti u blokadi objavili su plan njihove šetnje od Beograda do Novog Sada.

Kako su naveli, okupljanje će biti u četvrtak, 30. januara, u 8 sati i 30 minuta ispred Fakulteta dramskih umetnosti.

Sat vremena kasnije planiran je polazak, a u 11 sati i 15 minuta pauza i petnaestominutna ćutnja kod Kriminalističko policijskog univerziteta.

U Batajnici praviće kratku pauzu u 14 sati i 45 minuta, a oko 16 sati i 15 minuta trebalo bi da budu u Novoj Pazovi gde će takođe napraviti kratku pauzu.

Duža pauza planirana je u Staroj Pazovi, a dolazak u Inđiju u 21 sat i 30 minuta.

U petak, 31. januara, u 8 časova iz Inđije kreću dalje i u 10 sati kod skretanja za Maradik prave pauzu.

Velika pauza predviđena je kod Čortanovačkog puta (Hram Blage Marije), a potom kratka u Sremskim Karlovcima, gde će stići oko 15 sati.

Kod Varadinskog mosta trebalo bi da stignu u 18 sati, a nakon kraće pauze kreću ka Železničkoj stanici u Novom Sadu.

Na odredište trebalo bi da stignu u 19 sati i 10 časova.

Naveli su i da je ova satnica podložna promenama.

eBraničevo
eBraničevo
Regionalni internet portal - eBraničevo

Ostavi komentar

Unesite vaš komentar
Unesite vaše ime
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!

Pročitaj više

Pročitaj još