Izmena režima saobraćaja na državnom putu, petlja Požarevac – Golubac

Saopštenje

„Putevi Srbije“ obaveštava javnost da će tokom nedelje, 30.avgusta i ponedeljka 31.avgusta  doći do izmene u režimu odvijanja saobraćaja na novoizgrađenim deonicama motoputa M7 petlja Požarevac  – Golubac u dve faze i to:

 – od nedelje (30.08.) od 10 časova biće u upotrebi pun profil od petlje Ponikve do kružnog toka za isključenje za Golubac. Uz otvaranje ove deonice stvaraju se uslovi za korišćenje punog profila puta od kružnog toka za isključenje sa motoputa M7 za Veliko Gradište do kružnog toka za isključenje za Golubac;

– od ponedeljka (31.08.) od 15 časova biće u upotrebi za saobraćaj u punom profilu novoizgrađena deonica motoputa M7 koja podrazumeva nesmetano kretanje vozila od kružnog toka na ukrštaju za Bubušinac (km 25) preko isključenja za Veliko Gradište sve do iskljućenja za Golubac (km 64).

eBraničevo
eBraničevo
Regionalni internet portal - eBraničevo

Ostavi komentar

Unesite komentar!
Unesite svoje ime

Pročitaj više

Pročitaj još