O broju ljudi na skupu SNS: MUP – 207 000, AJS – 32500

EB, AJS, MUP; Foto: SNS

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je u subotu da je u Beogradu, na platou ispred Skupštine Srbije tom skupu prisustvovalo oko 207.000 građana.

 Arhiv javnih javnih skupova objavio je danas da je u subotu, na skupu pristalica vlasti u Beogradu, u 18.55 sati, bilo pristutno 32.500 ljudi.

U  objavi na društvenoj mreži „Iks“ (X) je naveo da je broj prisustnih, u subotu na skupu „Srbija jedna porodica“, u 18.55 utvrđen metodom „manuelnog anotiranje na ortosnimku“.

Po rangu, kako piše u objavi AJS, to je bio peti po veličini skup u organizaciji aktuelne vlasti.

eBraničevo
eBraničevo
Regionalni internet portal - eBraničevo

Ostavi komentar

Unesite komentar!
Unesite svoje ime

Pročitaj više

Pročitaj još