4.2 C
Požarevac

Finale Kupa Fudbalskog saveza regiona zapadne Srbije u Požarevcu

SC Požarevac

Podeli

U Sportskom centru Požareac održana je konferencija za medija povodom predstojećeg finala Kupa Fudbalskog saveza regiona zapadne Srbije u kojoj će se sastati Klub malog fudbala Požarevac i Klub malog fudbala 92 iz Užica.

Na konferenciji su bili prisutni predsednik KMF „Požarevac“ Ljubiša Nikolić, kapiten tima Nikola Gostojić i predstavnik SC Požarevac, Marko Veljković.

Ljubiša Nikolić je istakao je važnost ove utakmice na kojoj će se domaćoj publici predstaviti kompletan tim, uzevši u obzir odličan zdravstveni bilten ekipe.

Svi zajedno pozvali su publiku da dođe u što većem broju, kako bi dali podršku klubu, kako za ovu utakmicu, tako i za nastavak takmičenja u prvenstvu.

Utakmica finala Kupa RZS biće odigrana u sredu, 22. januara, u Sportskom centru Požarevac sa početkom u 19 sati i 30 minuta. Ulaz je besplatan.

eBraničevo
eBraničevo
Regionalni internet portal - eBraničevo

Ostavi komentar

Unesite vaš komentar
Unesite vaše ime
Captcha verification failed!
CAPTCHA user score failed. Please contact us!

Pročitaj više

Pročitaj još