Sport

Sloga ubedljiva protiv Kučeva (FOTO)

How Good Of A Friend Are You Really?

Braničevski superligaški derbi opravdao je očekivanja kvalitetnom igrom.

Gošće su na početku susreta bile u vođstvu do devetog minuta kada su borbene domaće rukometašice preuzele vođstvo i do kraja prvog dela uspele da stignu do 14:11. Interesantan periodu u prvom delu igre je bio kada je Sloga ostala sa dve igračice manje u polju, za ta dva minuta Sloga je postigla dva gola, a nije primila ni jedan.

Početak drugog dela susreta pripao je Kučevljankama, tada uspevaju da poravnaju rezultat na 14:14. Od tog trenutka brzom i efikasnom igrom domaće igračice povele su i vođstvo nisu ispustale da kraja susreta. Prelomni trenutak dogodio se 41.minutu kada je najbolja igračica ovog susreta Vanja Đorđević sa tri uzastopna pogodka napravila razliku.

Prednost je rasla iz minuta u minut da bi u 54.minutu iznosila 8 golova. Do kraja susreta, domaće igračice predvođene Vanjom Đorđević, rutinski su odigrale i zabeležile veoma važnu pobedu za pomak na prvenstvenoj tabeli, na mesto koje vodi ka plej ofu. Narednu utakmicu, možda i odlučujuću u borbi za plej of, rukometasice Sloge igraju narednog vikenda, kada putuju u Inđiju na noge domaćoj ekipi Železničara.

SLOGA(PM) - KUČEVO 35:29 (14:11)

Dvorana: ''Dragutin Tomašević''
Gledalaca: 200
Sudije: G.Kovač(Kos.Mitrovica) i S.Milosavljević(Zvečan)
Sedmerci: Sloga 4(4) ,Kučevo 8(4)
Isključenja: Sloga 12 ,Kučevo 8 Minuta.

Sloga(Pm): N.Kolundžić( 7 dbrana, dva sedmerca) ,Jovanović 1, Bogogojević 3, Joksimović, Simeonović, Terzić 11,Končar 2,Đorđević 13(4),Vranić, 1,Milošević, Blagojević, Aleksić, Mladenović, Pavlović(odbrana 5 1 sedmerac) D.Orlović 2, T.Kolundžić 2.

Kučevo: Petrović(5 odbrane), Đurković, Milošević, Ivković, J.Đorđević 1, Stanić 5, Jenić, Kulić, A.Đorđević 7, Belić 5 (2), Rajić, Pavlović, D.Stojiljković 7, Gojković J. 3 (2), Stojiljković 1.

Igračica utakmice: Vanja Đorđević