Line: 342

„Sinđelić“ uzeo bod „Slogi“ (FOTO/VIDEO)

How Good Of A Friend Are You Really?

Fudbaleri „Sloge“ i pored dobre igre nisu uspeli da slome otpor „Sinđelića“.

Fudbaleri „Sloge“ nisu uspeli da zabeleže pobedu nad čvrstom ekipom „Sinđelića“ iz Beograda. „Sloga“ je krenula ofanzivno od samog starta utakmice, tako da je Kovačević već u petnaestoj sekundi imao odličnu priliku ali se istakao golman gostiju Šćekić koji je i poneo epitet igrača utakmice.

Fudbaleri „Sinđelića“ nisu pokazivali preterano interesovanje za gol „Sloge“, već su svaku priliku koristili za odugovlačenje i "krađu" vremena. Sudijska četvorka na čelu sa Milankovićem nijednom nije sankcionisala odugovlačenje igre gostujuće ekipe. U 27. minutu nova stopostotna šansa za Kovačevića koji ovog puta šutira iz idealne prilike pored gola. „Sloga“ je tokom celog prvog poluvremena imala apsolutnu inicijativu ali nije uspela da ugrozi gol gostiju.

U drugom poluvremenu je „Sloga“ nastavila da kontroliše igru. U 52. minutu lopta je ušla u mrežu gostiju ali je pogodak poništen zbog prekršaja nad golmanom gostiju. Da li je bilo prekršaja procenite i sami na snimku:

Kako je vreme odmicalo igrači „Sloge“ su bili sve nervozniji što su gosti iz Beograda znalački koristili i dobro se branili. U nekoliko navrata su igrači „Sloge“ pokušavali sa distance, a pre svih Lepojević, Čukić i Tripković. U 83. minutu igrači „Sinđelića“ su posle šuta Blagojevića loptu izvadili sa same gol linije. U poslednjim trenutcima u šansi je bio i Antanasijević ali nije uspeo da stigne do lopte tako da je na kraju ostalo 0:0.

„Sloga“ narednog vikenda gostuje ekipi BSK-a u Borči.

FK "Sloga" Petrovac na Mlavi - FK "Sinđelić" Beograd 0:0 (0:0)

Stadion: FK Sloga, gledalaca: 300
Glavni sudija: MILANKOVIĆ NENAD, prvi pomoćni: Mišić Miljan,drugi pomoćni: Harmat Atila, četvrti sudija: Radaković Nikola
FK Sloga: Ranković, Savić, Blagojević, Ivić, Memedović (od 59. Stefanović), Lepojević (od.75 Đorđević), Kovačević (od 69. Čukić), Vlašić, Planić, Antanasijević, Tripković.
FK Sinđelić: Šćekić, Petrušić, Malović, Pešić (od 46. Peričić M.), Radulović, Piščević, Stanimirović, Popadić, Sajčić, Milenković (od 58. Milenković V.), Damnjanović (od 89. Krajnović).
Igrač utakmice: Šćekić