Pobeda velika kao kuća

Požarevac

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

„Mladi radnik“ slavio u Kragujevcu rezultatom 3:1. Po setovima: 25:14, 25:16, 18:25, 25:22.

Požarevljani su se, nakon šoka na domaćem terenu koji im je priredila Crvena zvezda, podigli kao feniks i Kragujevčanima vratili za jesenjašnji poraz u KSC „Požarevac“.

Većim delom u prva dva seta na terenu je postojala samo ekipa „Mladog radnika“. U trećem setu „Radnički“ je krenuo na sve ili ništa i dobio ovaj deo igre.

I u četvrtom setu „Radnički“ je poveo, ali sredinom seta usledilo je izjednjačenje i „Mladi radnik“ je prešao u vođstvo sa dva, tri poena prednosti, koju zadržava i dobija četvrti set za pobedu.

„Mladi radnik“ sada ima 26 bodova i trenutno je četvrti. U narednom kolu požarevački odbojkaši dočekuju osmoplasirani Niš.

U Nišu bilo je 3:2 za domaćina.