„Intergalactic“ se plasirao na finalni turnir

Požarevac

Sport

How Good Of A Friend Are You Really?

Poznati pobednici turnira u basketu „3x3“u Požarevcu.

U kategoriji seniora najbolja je bila ekipa „Intrgalactic“ iz Beograda, drugi su bili „Inanimo“ iz Moskve, a treće mesto zauzela je ekipa „Kafe Krug“ iz Požarevca.

Pobednička ekipa osvojila je 70 000 dinara i direktan plasman na finalni turnir Prvenstva Srbije.

U kategoriji juniora prvo mesto osvojila je ekipa „Bumbar Nosuljko“, a drugo „ Iz 1 u 3“.

Među devojčicama, najviše uspeha su imale članice ekipe „Tehničke greške“ dok je drugo mesto pipalo „Fantastičnoj trojki“.  U kategoriji dečaka do 16 godina najbolja je bila ekipa „Bogosava“, drugi su bili „Šusteri“.

Na turnir se prijavilo 36 ekipa. Takmičenje su organizovali grad Požarevac, požarevački Sportski savez, Kulturno sportski centar i Košarkaški klub.